Арахамія анонсував націоналізацію ТРЦ Ocean Plaza

Сьогодні Вищий антикорупційний суд стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN банку, тому Арахамія вважає, що це стане прецедентом для інших активів російських олігархів.

Голова фракції Слуга народу в Верховній Раді Давид Арахамія вважає, що торговельно-розважальний центр Ocean Plaza конфіскують у російських власників. Про це він повідомив, коментуючи рішення суду про націоналізацію PIN Банку Євгена Гінера.

«Російські олігархи заплатять за злочини Росії своїми активами. І це відбувається уже. Сьогодні ВАКС стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN Банку Євгена Гінера. Усе в межах закону "Про санкції" та загальноприйнятих уявлень людства про справедливість. Далі буде Ocean Plaza», – написав він.

Читайте також: Соратник Путіна з прибутків ТРЦ Ocean Plaza купив патронні заводи в рф – розслідування

Ocean Plaza є одним із найбільших торговельно-розважальних центрів Києва та України. ТРЦ закрився напередодні повномасштабного вторгнення, а відновив свою роботу наприкінці листопада 2022 року.

За цей час 67% корпоративних прав ТОВ "ІС "Либідь" (власник Ocean Plaza), які належать російським власникам, передали під контроль Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА).  

Прибутки ТРЦ Ocean Plaza, розташованого у Києві, через ланцюжок компаній раніше йшли в сім'ю російського олігарха Аркадія Ротенберга, повідомляв проєкт Trap Aggressor. Завдяки отриманим коштам його син придбав у Росії два патронні заводи, які виготовляли озброєння для російського ВПК.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *