На Київщині відновили понад 10 тисяч об’єктів, пошкоджених через вторгнення росії

У Київській області відновили понад 10 600 об’єктів із 27 тисяч пошкоджених під час бойових дій об’єктів.

На Київщині відновили понад 10 600 об'єктів, пошкоджених через ведення бойових дій на території області. Найбільше постраждало житлових будинків — понад 24 тисячі. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Загалом на Київщині налічується понад 27 тисяч пошкоджених об'єктів внаслідок російської збройної агресії. Ця кількість змінюється через постійні повітряні атаки ворога.

Як зазначається в повідомленні, об'єкти відновлено коштом, виділеним із резервного фонду державного та місцевих бюджетів за сприяння міжнародних партнерів, організацій та фондів.

«Відбудова області є пріоритетом. Ми на постійному зв’язку з територіальними громадами, аби розуміти їхні потреби та вирішувати проблематику на місцях. Для відбудови залучаємо всі можливі джерела фінансування – не лише кошти з державного та місцевих бюджетів, а й міжнародних фондів та організацій»,  зазначив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

За даними адміністрації області, після деокупації столичного регіону повністю відновили 6 775 об'єктів, понад 3 900 об'єктів відновлено частково, але забезпечено життєдіяльність. Ідеться про об'єкти житлового фонду, освітні заклади, об'єкти соціальної сфери та заклади охорони здоров'я.

Нагадаємо, на Київщині започаткували декілька проєктів із відбудови міст, до прикладу, на вулиці Вокзальній у Бучі будівництво триває з жовтня і не спиняється ні на мить.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *