У Києві використані газові балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на фронт. Як і куди можна здати

Так вдасться вирішити два питання – збір використаних газових балонів, що накопичились у населення, та їх повторне використання на фронті.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» спільно з Волонтерським штабом Територіальної оборони Обухівщини запровадили спільний проєкт збору використаних туристичних газових балонів у населення. Порожні балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на потреби Збройних Сил України. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Місто вдячне волонтерам за таку ініціативу і забезпечення повторної заправки балонів. Зі свого боку, міське підприємство організувало логістику збору: використані порожні балони ми просимо мешканців викидати у помаранчеві контейнери для небезпечних відходів, в отвір для батарейок. При цьому ми наполегливо просимо дотримуватись інструкції, що розміщена на самих балонах, яка стосується безпечної експлуатації та правильної утилізації. Зібране – передаватимуть волонтерам», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що «Київкомунсервіс» уже маркував контейнери для небезпечних відходів та розмістив на них QR-код, за допомогою якого громадяни можуть повідомити про залишений у контейнері за певною адресою балон.

Зауважимо, що балони мають бути порожні.

Як і куди можна здати порожні газові балони?

  • привезти в офіс за адресою: вул. Кудрявська, 23;
  • здати на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
  • викинути в контейнер для небезпечних відходів. Мапа встановлених контейнерів – за посиланням.

 

Пантелеєв зауважує, що бажано інформувати «Київкомунсервіс» про викинутий балон, адже завдяки цьому вдасться швидше їх зібрати та передати їх волонтерам.

Повідомити «Київкомунсервіс» можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ «Повідомити про викинутий газовий балон».

Також підприємство можна поінформувати в інший зручний спосіб:

  • https://kks.kyiv.ua/ – через чат на сайті;
  • http://kks.kiev.ua/zvernennya/ – через форму на сайті;
  • https://www.facebook.com/Kyivcomunservice – повідомити в месенджер;
  • [email protected]– написати на e-mail;
  • https://t.me/vgv_kks_bot – через бот, або ж зателефонувати 067 200 86 04 (Viber), (044) 594 77 11.

 

Як ми писали, у квартирі під Києвом вибухнув газовий балончик. Аби уникнути надзвичайних ситуацій спеціалісти-вибухотехніки роз’яснили основні заходи безпеки.

Ігор Ющенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *