Міноборони РФ у Бахмуті змушене замінювати вагнерівців, бо більшість знищені ЗСУ

Військовослужбовці армії РФ змушені замінювати найманців ПВК «Вагнер» на Бахмутському напрямку, бо більшість підрозділів ПВК була знищена Збройними силами України. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону, повідомляє Українська правда.

Інформацію про часткову заміну підрозділів ПВК «Вагнер» на регулярні російські війська Маляр прокоментувала наступним чином: «Росіяни змушені робити цю заміну (вагнерівців на Бахмутському напрямку – ред.), бо більшість підрозділів Вагнера була знищена нашими Збройними силами. Вони змушені зараз це робити».

Вона також повідомила, що регулярні російські військова демотивовані, на відміну від вагнерівців, які є найманцями та вмотивовані оплатою.

Маляр наголосила, що ситуація у Бахмуті «напружена і складна». Ворог переважає чисельно, однак втрати окупантів, за її словами, зназно вищі, ніж у українських захисників.

Нагадаємо, інтенсивні бої в районі Бахмута розпочались ще торік влітку і тривають уже сім місяців поспіль. У Генштабі кажуть, що на захоплення міста російські окупанти кинули свої найкращі підрозділи й штурмові бригади «вагнерівців», їхні втрати обчислюють тисячами.

Втім ЗСУ мужньо тримають оборону і таким чином виснажують ворога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *