Петиція проти парковки біля кесона у парку «Наталка» на Оболоні набрала необхідну кількість підписів

Тепер на петицію має відреагувати міський голова Віталій Кличко.

Кияни підтримали петицію проти створення парковки та автомобільної дороги до кесону «сталінського метро» на Оболоні. 

«Громада і представники ГО «Парк Наталка» виступають категорично проти проїзду через парк індивідуальних автівок та облаштування парковки для відвідувачів «спортивно рекреаційного комплексу» біля кесону», – наголошує авторка петиції Богдана Бесчастна.

Тепер на петицію має відреагувати міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, 9 лютого Київрада передала в оренду ділянку навколо кесону та суміжними спорудами ТОВ «Гювексхаус», яка належить Ігорю Тинному. При цьому зазначена нерухомість перебуває у приватній власності компанії.

Водночас зазначимо, що громаду обурює вартість оренди цієї ділянки площею 1,28 га – вона становить близько 22 тисяч гривень на місяць. У зв'язку з цим Антикорупційний комітет звернувся до НАБУ та НАЗК із заявою про можливу корупційну складову та конфлікт інтересів, оскільки, власник ТОВ «Гювексхаус» і мер Києва Віталій Кличко перебувають у дружніх стосунках.

Також, як сказано у петиції, у громади «є питання до законності перебудови цих споруд», що стоять на орендованій ділянці.

Сам Тинний наполягає, що  на ділянці не планується нове будівництво. Він стверджує, що нерухомість буде реконструйована. Зокрема у кесоні, ймовірно, зроблять міні концертну залу. А ресторан можуть зробити у іншій будівлі на території ділянки.

Станіслав Нестеренко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *