Керівник міграційної служби на Львівщині заплатить штраф і судовий збір через конфлікт інтересів

Начальник Червоноградського відділу Головного управління Державної міграційної служби програв апеляцію в суді за протоколом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо конфлікту інтересів.

Про це інформує НАЗК, пише Dailylviv.com.

Чиновник із Червоноградщини (Львівська обл.) вирішив обміняти свій паспорт громадянина України зразка 1994 року на ID-картку. Для цього розглянув власні документи щодо обміну паспорта, оформлення заяви-анкети про обмін, а також прийняв рішення надрукувати та видати ID-картку сам собі. Усі документи чиновник отримав за один день, тоді як за законодавством навіть термінове оформлення ID-картки займає до 10 днів.

Восени 2022 року НАЗК склало адміністративний протокол щодо конфлікту інтересів у чиновника та передало матеріали в суд.

Суд встановив, що посадовець порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172–7, ч. 2 ст. 172–7 КУпАП цього Закону. Водночас начальник міграційної служби звернувся до апеляційних інстанцій.

Львівський апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу чиновника на постанову Червоноградського міського суду Львівської області, залишив її без змін.

Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.

Посадовець має сплатити штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та судовий збір.

У міграційній службі Львівщини затримали двох начальників, запідозрених у хабарництв

У Львові перевіряють причетність керівництва міграційної служби до хабарів за закордонні паспорти

Міграційна служба України відмовила білоруському ексдобровольцю у ВНП

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *