Підприємство поверне Львову пів мільйона гривень за користування земельною ділянкою

Підприємство не надало жодних документів, що свідчать про право користування комунальною земельною ділянкою.

ДП «Гідрогеологічне підприємство «Укргеокаптажмінвод» оплатить бюджету Львова 596 тис. грн за незаконне користування комунальною земельною ділянкою. Як зазначили у пресслужбі ЛМР, таке рішення виніс Господарський суд.

Підприємство користувалося земельною ділянкою протягом трьох років без відповідних правових документів та сплати орендної плати.

Читайте також: На території колишнього табору у Брюховичах збудують вісім багатоповерхівок

«Йдеться про ділянку площею 1,1 га на вул. О. Бахматюка, 22, якою фірма користувалась без правових підстав. Щобільше, там виріс майновий комплекс, площею понад 2 тис. кв. м. Втім жодних документів, які свідчать про право користування цією земельною ділянкою, ДП не надало. Орендної плати, відповідно, також не сплачувало. Справа класична, але не безнадійна. Вирішувати її юристи департаменту містобудування пішли до суду», – зазначив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, що львів’яни, використовуючи підроблене рішення суду, незаконно заволоділи правом власності на нежитлові приміщення на одній із центральних вулиць Львова.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *