У Львові судитимуть двох інспекторів, які пропускали товар без сплати мита на майже 5 млн грн

Посадовці пропускали на митну територію України завантажені вантажівки, оформляючи її як порожні.

На Львівщині судитимуть двох державних інспекторів митного поста «Яворів» Львівської митниці за фактами зловживання службовим становищем та службового підроблення. 

Джерело: Львівська обласна прокуратура

За даними слідства, посадовці пропускали на митну територію України завантажені вантажівки, оформляючи її як порожні. Вони вносили недостовірні відомості у автоматизовану систему «Інспектор». Митники зазначали в системі про відсутність вантажу та долучали заздалегідь підготовлені фото інших порожніх транспортних засобів. Це забезпечувало можливість ввозити на територію України товар без сплати мита.

Читайте також: Олег Шахрай вже не очолює львівську митницю

«Таким чином посадовці  пропустили вантажівок із товаром на загальну суму понад 4,7 млн грн. Внаслідок чого державі не було сплачено обов’язкових митних платежів на загальну суму близько 1,5 млн грн», – зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, що у Львові судитимуть чотирьох працівників митниці, які продовжили безмитне ввезення автомобілів після скасування пільгового режиму. Загалом, митники незаконно розмитнили 47 автомобілів. Сума збитків бюджету становить понад 3,5 млн. 

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *