Місто підтримало проєктування і будівництво школи на Пасічній у Львові

Школу збудують між стадіоном та будинками на вул. Зеленій, 269 – вул. Пасічній 175.

На вулиці Пасічній у Львові розпочнуть проєктування та будівництво школи. Депутати Львівської міської ради підтримали відповідну петицію під час сесії 2 березня. «За» рішення проголосувало 44 депутати. 

Як йдеться у додатку до проєкту ухвали, на вул. Пасічній створено житловий масив з більше 10-ти багатоквартирних будинків, збудованих різними забудовниками. Йдеться про квартал, обмежений вулицями Пасічною, Зеленою, Пирогівкою. Окрім цього, ведеться будівництво ще 5 житлових будинків різної поверховості та планується і надалі розширення житлового масиву до Винниківського лісу. Водночас на цій території немає жодного закладу середньої чи дошкільної освіти.

Будівництво школи здійснюватимуть між стадіоном та будинками на вул. Зеленій, 269 – вул. Пасічній 175. Громада району просить приступити до планування будівництва школи шляхом оголошення архітектурного конкурсу, розробки ТЕО та бюджетування витрат на будівництво нової школи.

Нагадаємо, що наступного року у новий гуртожиток Львівського національного університету імені Івана Франка планують поселити перших студентів. Там зможе проживати 399 людей. Йдеться про ділянку на вул. Пасічній, 62, де з 2020 року триває будівництво. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *