За місяць українці обміняли вже 10 мільйонів ламп

До програми обміну приєднались понад 2 мільйони громадян.

В Україні діє програма обміну ламп старого зразка на енергоощадні. За перший місяць понад 2 мільйони українців обміняли 10 мільйонів ламп.

Джерело: Укрпошта

«За час впровадження програми, українці ще раз довели, що вони найзгуртованіша нація у світі. Задля збереження електроенергії, українці почали масово обмінювати лапи розжарювання у своїх будинках на енергоощадні світлодіоди. Адже, саме старі жарівки використовують у 8 разів більше електроенергії за сучасні лампи. Таким чином,  економія з 10 млн обміняних ламп приблизно прирівнюється потужності роботи Київської ТЕС-5», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Скільки електроенергії можуть заощадити LED-лампи. Роз'яснення

Найбільшу кількість ламп обміняли на Київщині та Дніпропетровщині. Львівщина посіла третє місце, обмінявши 840 тися енергозберігаючих ламп. 

Нагадаємо, що Європейський Союз планує надати Україні 35 млн LED-ламп. Станом на цей час обмін ламп відбувається у 2237 відділеннях поштового зв’язку. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *