На Львівщині відкрили еколого-просвітницький центр

Центр розташований у рекреаційній зоні «Верещиця» Яворівського національного природного парку.

Сьогодні, 3 березня, в рекреаційній зоні «Верещиця» Яворівського національного природного парку відкрили еколого-просвітницький центр. Про це повідомив голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Камінський.

Ініціативу реалізували в межах проєкту «Ровелове Розточчя – разом попри кордони» у співпраці з польськими партнерами. Партнерами проєкту були Любельське воєводство, Гміна Замость, Росточанський парк народовий, Яворівський національний природний парк та Асоціація органів місцевого самоврядування Єврорегіон «Карпати Україна».

Читайте також: Львівська міська рада інвестувала 20 млн гривень в індустріальний парк у Рясному

«Центр відповідає всім вимогам сучасності – оснащений технологіями енергозбереження з використанням сонячних акумуляторів та твердопаливного котла. Він стане зручною базою для офіційних зустрічей, форумів, екскурсій та професійних конференцій», – зазначив він.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) інвестує 24,5 мільйонів доларів США власного капіталу в проєкт розвитку індустріального парку у Львові загальною вартість вартістю 70 млн доларів.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *