Щомісяця Україна витрачає по 10 тисяч гривень на кожного полоненого окупанта

Ця сума включає також і податки, зарплати, комунальні витрати.

За підсумками 2022 року Україна витрачає по 10 тисяч гривень на одного військовополоненого рф щомісяця. Йдеться про витрати на одяг, харчування, податки, зарплати, комунальні витрати. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька в інтерв'ю «Укрінформу».

«Є витрати на одяг, медичне забезпечення, їжу, комунальні послуги, а також – на облаштування місця тримання, персонал, охорону. Тож коли ми говорили про три тисячі гривень на місяць на утримування одного російського військовополоненого, то враховували витрати на харчування й комунальні послуги. Це був дуже грубий підрахунок і некоректний, оскільки в суму не врахували оплату праці персоналу, охорони, конвою тощо», – зазначила вона.

Читайте також: Окупанти не припиняють штурмувати Бахмут, – Генштаб

За словами заступниці міністра, в 2021 році ця сума складала близько 130 тисяч в рік. Відповідно, на одного утримуваного витрачали близько 11 тисяч гривень в місяць. 

Нагадаємо, що загальні бойові втрати росіян у війні з 24 лютого 2022 року по 3 березня 2023-го становлять вже орієнтовно 151 370 осіб.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *