Німецький концерн веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні

Потужність виробництва може сягати до 400 бойових машин на рік.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall веде переговори з Києвом про створення виробництва танків Panther, про це сказав очільник компанії Армін Паппергер якого цитує видання Rheinische Post, передає Укрінформ.

«Завод Rheinmetall можна побудувати в Україні приблизно за 200 мільйонів євро», – заявив Паппергер.

За його словами, потужність виробництва може сягати до 400 основних бойових танків типу Panther на рік.

Переговори з українським урядом Паппергер назвав «обнадійливими» і сподівається, що рішення буде ухвалено «протягом наступних двох місяців».

Керівник Rheinmetall також висловив переконаність у забезпеченні захисту заводу від авіанальотів, зауваживши, що це «не становитиме труднощів».

На його думку, для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків. У цьому зв’язку керівник Rheinmetall зауважив, що навіть якби Німеччина відмовилася від усіх 300 танків Leopard 2, які стоять на озброєнні Бундесверу, цього все одно було б замало. Тож потрібно швидко розпочати будування нових танків.

Наразі Rheinmetall виробляє близько 250 танків на рік, і через війну в Україні працює на повну потужність. Паппергер поінформував, що концерн уже привів у бойовий стан понад 40 БМП Marder, до кінця року їх буде близько 100. Із 50 танків Leopard 2A4 готові близько 30. На складах є також близько 100 старіших моделей Leopard 1, з яких довести до кондиції можна 88.

Panther – концепт нового танка. Rheinmetall представив його влітку 2022 року.

Як повідомлялося, на початку лютого Паппергер заявляв, що Rheinmetall веде переговори з Києвом про поставку найсучасніших танків і не виключає можливості створення заводу з їх виробництва в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *