Кожен четвертий релокований бізнес – на Львівщині

24% підприємств релокувалися у Львівську область.

Від початку повномасштабної агресії за програмою релокації 800 підприємств перемістилися до більш безпечних регіонів. З них 623 компанії вже відновили роботу. Ще для 239 підприємств наразі проводять пошук локації.

Джерело: Мінреінтеграції

Так, на Львівщину релокувалося 24% підприємств.

Також до таких областей: 

  • 14,5% до Закарпатської;
  • 9,8% до Чернівецької;
  • 8,3% до Івано-Франківської;
  • 7,3% до Хмельницької;
  • 6,3% до Тернопільської.

 

Водночас у зв’язку з деокупацією територій понад 650 підприємств, які планували релокуватися, відмовились від переміщення. Ще 44 компанії з Харківщини, Сумщини та Чернігівщини повернулися на свої попередні місця роботи завдяки покращенню там безпекової ситуації.

Нагадаємо, що Депутати Львівської міськради під час сесії 2 березня підтримали рішення про збільшення відшкодування ваучера на релокацію бізнесу зі 100 тисяч до 300 тисяч гривень. Йдеться про ваучер на релокацію, що дає змогу отримати відшкодування на оренду приміщення, комунальні послуги, логістичні послуги, а також монтаж та ремонт обладнання. Ним можуть скористатися юридичні особи, які зареєстровані на території Львівської МТГ, виробляють продукт, надають послуги, релоковані підприємства.

______________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *