Українських пілотів у США перевіряють на авіасимуляторах, щоб визначити їхню здатність керувати F-16

США працюють з українськими пілотами в Сполучених Штатах, щоб визначити, скільки часу знадобиться, щоб навчити їх керувати винищувачами F-16 , повідомили CNN три джерела, поінформовані про це питання.

Про це інформує CNN, пише Dailylviv.com. 

Двоє українських пілотів зараз перебувають на військовій базі в США, де перевіряють свої навички на авіасимуляторах, щоб дізнатися, скільки часу їм знадобиться, щоб навчитися керувати різними військовими літаками США, включно з F-16.

Американський військовий чиновник повідомив журналістам, які подорожували з міністром оборони Ллойдом Остіном на Близький Схід, що українські пілоти були в Тусоні, штат Арізона, для «ознайомлення», яке він назвав «рутинною діяльністю» в їхньому діалозі між військовими з Україна.

Україна наполягає на тому, щоб США надали винищувачі, стверджуючи, що вони потрібні їм для захисту від російських ракет і атак безпілотників .

Але офіційні особи країн Альянсу сприйняли цей поштовх скептично, кажучи, що реактивні літаки були б непрактичними, оскільки вони вимагають серйозної підготовки, а Росія має потужні зенітні системи, які можуть легко їх збити.

Коли його раніше запитували , чи нададуть США F-16 Україні, президент Джо Байден відповів категоричним «ні», але ця подія свідчить про те, що США не повністю закрили двері для надання F-16.

У США пропонують надати $100 млн на навчання українських пілотів і техобслуговування бойових літаків F-15 і F-16

Український міністр вірить у постачання західними партнерами бойової авіації та далекобійних ракет

Кулеба просить літаки F-15, F-16 і системи ППО, щоб захищати НАТО

НАТО повертається до ідеї надати Україні МіГ-29 та F-16, – Bloomberg

У США пропонують надати $100 млн на навчання українських пілотів і техобслуговування бойових літаків F-15 і F-16

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *