Держава вимагає повернення частини лісу у Брюховичах вартістю 155 млн грн

Брюховицька селищна рада незаконно розпорядилася землями державної власності.

Львівська прокуратура подала до суду позов в інтересах держави щодо скасування рішення селищної ради та повернення незаконно проданої земельної ділянки вартістю понад 155 млн грн.

Джерело: Львівська обласна прокуратура

Як встановили слідчі, Брюховицька селищна рада незаконно передала землі, які відносяться до об’єкту природно-заповідного фонду, у постійне користування філії Державного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Ліси України» «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». 

Читайте також: На території колишнього табору у Брюховичах збудують вісім багатоповерхівок

«Своїм рішенням селищна рада відчужила земельну ділянку площею майже 4 га, яку на підставі договору купівлі-продажу незаконно було передано у власність юридичній особі. Судовий розгляд триває», – зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, що суд задовольнив позов Мар’яни та Василя Бокалів, а також Тараса Гнідця, що позивалися до Львівської державної лісовпорядної експедиції з вимогою виключити майже 1,9 га лісу із Брюховицького лісництва. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *