У Львові відбудеться благодійний вечір з міністром охорони здоров’я

Це діловий благодійний вечір для власників та керівників приватних медичних установ Львівщини.

У середу, 15 березня, Львівський кластер медичного бізнесу організовує зустріч з міністром охорони здоров'я та діловий благодійний вечір для власників та керівників приватних медичних установ Львівщини. Захід триватиме з 16:00 до 21:00 у Дзеркальній залі Львівського оперного театру. Його ціль – збір коштів на покупку приладу нічного бачення для 23 мотопіхотного батальйону ЗСУ.  

У програмі зустрічі:

16:00 – реєстрація учасників, вітальні напої, нетворкінг;

16:30 – виступ міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, спілкування міністра із власниками медичних бізнесів Львівщини щодо участі приватних медичних установ в другому етапі медичної реформи;

17:30 –  кава-перерва та нетворкінг;

18:00 – офіційна частина;

18:45 – розважальна частина, фуршет, нетворкінг;

20:30 – завершення.

Під час заходу також передбачені виступи вокального октету «Орфей», оперної співачки Світлани Разіної, дитячого ансамблю Sempre Primo, аукціон авторського одягу від дизайнерки Оксани Мухи та виставка-продаж картин львівських художників. В заході прийматиме участь 150 гостей, зокрема, представників приватного медичного бізнесу Львівщини за підтримки Світової Федерації Лікарських товариств.

Мета створення Львівського кластеру медичного бізнесу – об'єднати власників та керівників приватних медичних закладів регіону. До них входять приватні медичні центри, лабораторії, дистриб'ютори та виробники товарів медичного призначення, а також громадські організації.

Партнерська публікація _______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *