Журналіст Іван Станіславський відкриє у Львові фотовиставку про Маріуполь

До цієї виставки увійшло близько 150 фотографій зроблених в період з 2015 по 2022 роки.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі, що на вул. Стефаника, 11, відбудеться відкриття фотовиставки журналіста Івана Станіславського «Маріуполь – спогади з іншого життя». Початок у п'ятницю, 10 березня, о 16:00. Про це повідомили у мистецькому центрі. 

До цієї фотовиставки увійшло близько 150 фотографій, зроблених в період з 2015 по 2022 роки. Це – особливий період в історії Маріуполя, який був пов’язаний з великими сподіваннями.

Читайте також: «Моя квартира скинула шкіру». У Львові відкрили виставку стінописів

«За ці кілька років місто змінилося більше, ніж за попередні кілька десятиліть. На жаль, вторгнення російської орди зупинило цей рух і відкинуло місто на багато років назад. Тепер для всіх своїх мешканців Маріуполь – це місто спогадів», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що автор виставки – журналіст та маріуполець Іван Станіславський. До початку повномасштабного вторгнення він захоплювався краєзнавством та досліджував рідне місто. Після 24 лютого переїхав до Львова, де разом із колегами видав фотопутівник «Маріуполь монументальний» і фототальбом «Усі відтінки маріупольських мозаїк».

За детальнішою інформацією стосовно виставки можна звертатися за номером: 063 110 4899.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *