Сімох перевізників відключили від системи «Шлях» за незаконне переправляння ухилянтів за кордон

Три приватних товариства та чотири ФОПи причетні до перевезення чоловіків призовного віку.

Сім перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон, відключать від системи «Шлях». Таке рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки. Про це повідомили у Державному бюро розслідування.

Працівники Державного бюро розслідувань з’ясували, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації перевезення чоловіків призовного віку через кордон. Оформлені перевізниками водії упродовж 60 днів не повернулися в Україну. Це порушення встановлених правил перетину державного кордону було зафіксовано ДБР.

Читайте також: У Винниках проводять обшуки на тютюновій фабриці

Нагадаємо, що відтепер виїзд за кордон регулює постанова Кабміну № 69 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Відповідно до постанови, Львівська ОВА змінила форму звернення щодо отримання дозволу на виїзд за межі України з гуманітарною метою. Система «Шлях», з допомогою якої водії призовного віку можуть перетинати кордон, якщо вони перевозять гуманітарну допомогу або медичні вантажі, запрацювала в Україні 17 березня цього року.

Як вона працює і з чим пов'язані проблеми із перетином кордону для волонтерів, Тvoemisto.tv пояснило у матеріалі тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *