Фронт у Бахмуті проходить по центру міста, – британська розвідка

Українські підрозділи можуть вести вогонь з укріплених будівель на заході, що ускладнює дії противника.

Російські сили, представлені найманцями приватної військової компанії «вагнера», за останні чотири дні взяли під контроль більшість східної частини міста Бахмут на Донеччині, й тепер лінія фронту проходить по його центру по річці Бахмутка. Про це йдеться в суботньому огляді розвідувальної спільноти міністерства оборони Великої Британії.

Джерело: Європейська правда 

Збройні Сили України продовжують утримувати західну частину Бахмута і зруйнували ключові мости через Бахмутку, «яка протікає з півночі на південь через смугу відкритої місцевості шириною 200-800 м між забудованими районами».

«Оскільки українські підрозділи можуть вести вогонь з укріплених будівель на заході, ця територія перетворилася на «зону смерті», що, ймовірно, зробить її дуже складною для сил «вагнера», які намагатимуться продовжити свій фронтальний наступ на захід», – вказується в огляді.

Водночас британська розвідка зазначає, що українські сили та їхні лінії постачання на захід від Бахмута залишаються вразливими до постійних спроб сил рф обійти захисників з півночі та півдня.

Нагадаємо, що противник, не рахуючись із втратами, не припиняє штурмувати місто Бахмут та його околиці. Сили оборони України не дали ворогу взяти Бахмут в оперативне оточення, але ситуація залишається дуже складною.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *