Поліс КАСКО — повний захист вашого автомобіля

Цілком зрозуміле бажання кожного автомобіліста — максимально захистити свій транспортний засіб від можливих ризиків.

Справді, негаразди трапляються не тільки на дорозі, але й на стоянці, при паркуванні або десь в іншому місці. Причиною можуть стати ДТП, дії зловмисників, стихійні лиха. Найкращий захист від подібних ситуацій — система страхування КАСКО.

Чому варто оформити добровільне страхування авто

Повне КАСКО гарантує максимальний захист автомобіля практично від усіх критичних ситуацій. Водії надають перевагу цьому виду страхування з таких причин:

  • поліс коштує набагато дешевше, ніж ремонт автомобіля;
  • за умовами договору компанія зобов’язується сплатити повністю за відновлення пошкодженої техніки. Зауважимо, що максимальна страхова сума дорівнює ринковій вартості авто;
  • фінансові зобов’язання діють по всій Україні, незалежно від місця придбання страховки (крім окупованих територій);
  • збитки будуть компенсовані навіть тоді, якщо машина пошкоджена в аварії, яка сталася з вини водія.

Придбавши поліс КАСКО, власник авто перекладає на страхову компанію зобов’язання компенсувати збитки на відновлення й відчуває себе захищеним у будь-яких неприємних ситуаціях.

Нові програми КАСКО

Провідні організації прагнуть йти в ногу з часом і пропонують своїм клієнтам сучасні страхові продукти. Наприклад, у страховій компанії «УНІКА» (https://uniqa.ua/) розробили програму КАСКО для власників електромобілів. За умовами цього договору від усіх ризиків пропонують захистити найдорожчі деталі — акумулятор і зарядний пристрій. У такому пакеті передбачено спеціальні ціни на страховку, допомогу під час усіх критичних ситуацій, виклик евакуатора тощо.

Стандартний поліс КАСКО від СК «УНІКА» захищає від пошкодження авто внаслідок потрапляння в ДТП, дій зловмисників або стихійного лиха, а також від викрадення або тотального знищення автомобіля.

В усіх критичних ситуаціях клієнтам СК «УНІКА» достатньо повідомити про настання страхового випадку, зателефонувавши до Служби асистансу. Далі спеціаліст зорієнтує, як краще діяти в конкретній ситуації й допоможе обрати оптимальний для водія канал комунікації з компанією. Дуже зручно, що в СК «УНІКА» є можливість подати документи на відшкодування збитків дистанційно — через кабінет myUNIQA.

Усе це свідчить про те, що клієнти СК «УНІКА» не залишаються сам-на-сам із проблемами, які можуть трапитися з їхнім авто. Про високий рівень сервісних послуг, які надаються в цій компанії, свідчить золота медаль Customer’s Friend Superior Excellence, видана Міжнародною асоціацією сертифікації ICERTIAS (Цюрих, Швейцарія).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *