Китай уже не шукає коронавірусу в українських продуктах

Держпродспоживслужба повідомляє про скасування моніторингу, дезінфекції й тестування продуктів на наявність коронавірусу (COVID-19) при експорті в Китайську Народну Республіку.

Про це повідомила Держпродспоживслужба  пише Dailylviv.com.

Інформація стосовно зміни у процедурі перевірки імпортних харчових продуктів холодового ланцюга надійшла від Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC).

Разом з цим, китайською стороною було зазначено, що в умовах складної та важкої епідеміологічної ситуації китайський імпорт харчових продуктів холодового ланцюга у 2022 році загалом продемонстрував позитивну тенденцію стабільного зростання. Це є свідченням того, що не зважаючи на ступінь складності ситуації, взаємне розуміння та підтримка, дотримання сторонами правил безпечності харчових продуктів холодового ланцюга на всіх етапах стала гарантією безпечності харчових продуктів, що сприяло розвитку торгівлі харчовими продуктами.

Довідково. 

На сьогоднішній день погоджено двосторонні форми міжнародних сертифікатів на експорт з України в КНР молока, молокопродуктів та замороженої яловичини.

Китай засекретив інформацію про походження Сovid-19 і готує аж п’ять вакцин проти коронавірусу

Походження і мета коронавірусу та його зв’язок з катастрофою літака МАУ в Тегерані, – нова версія

“Китайська перемога” над COVID-19 може виявитися передчасною

Таємниці коронавірусу відкривають учені з різних країн

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *