Нова практика покарання російських мобілізованих, які відмовляються йти в атаку

Впродовж тижня від інсайдерів міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm отримувала інформацію, узагальнення якої сьогодні публікує на загал.

Про це повідомляє міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm, пише Dailylviv.com.

Як зазначають, впродовж тижня з чотирьох незалежних джерел від інсайдерів міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm отримувала досить цікаву інформацію, узагальнення якої сьогодні публікує на загал. 

“За даними джерел, нова практика покарання російських мобілізованих, які відмовляються йти в атаку, записують відео скарги і не виконують накази командування. Якщо раніше їх могли розформувати, кинути на підвал, або вивести в тилові райони, то зараз практикується інша система – їх віддають до ПВК “Вагнера” які гарматне м’ясо, де у них забирають телефон, документи і за будь-яке порушення чи відмову йти в атаку можуть розстріляти. Таким чином військове командування знімає з себе відповідальність і одночасно вирішує питання утилізації незручних для них військовослужбовців, одночасно отримуючи прихильність Пригожина (інколи за винагороду) за допомогу в поповненні гарматного м’яса.

Така система також розв’язує питання (не)виплат родинам загиблих, бо вбиті мобілізовані проходять не як військовослужбовці кадрових підрозділів зс рф, а як найманці ПВК “Вагнера”, – зазначають в InformNapalm.

Як наголошують у спільноті, наразі важко оцінити масштаби такої практики, вона набирає оберти і, ймовірно, тримається суто на горизонтальних зв’язках старших офіцерів зс рф рівня командирів з’єднань з “вагнерівцями”. Бо російським генералам, які мають конфлікт з Пригожиним, ймовірно, не вигідно підживлювати “Вагнера” ресурсом мобілізованих (відмовників).

Мобілізованих росіян треба буде винищувати ще півтора року

Втрати ПВК Вагнер на фронті: з 50 тисяч завербованих в’язнів залишилося лише 10 тисяч

Війська Вагнера у Бахмуті зазнали поразки, – британська розвідка

Газпром створює власну приватну військову компанію

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *