Щодня у Львові за неправильне паркування евакуюють близько 30 авто

Минулого тижня на арештмайданчики привезли 176 автівок.

Минулого тижня у Львові за неправильне паркування оштрафували 6 тисяч водіїв. Близько 176 авто евакуювали на арештмайданчики. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як зазначив Tvoemisto.tv інспектор з паркування Артур Строцький, щодня у Львові близько 30 автівок евакуатор везе на арештмайданчики.

«В день у Львові евакуюють близько 20-30 автомобілів. Минулого місяця ми евакуювали близько 600 авто у Львові. Найчастіше львів’яни припарковуються на пішохідних переходах, перехрестях, прилеглих до них територіях та біля зупинок громадського транспорту, а це заборонено», – пояснив він.

Сума штрафів за неналежне паркування минулого тижня сягнула 2,5 мільйона гривень. За словами інспектора, розмір стягнення за порушення залежить від ваги авто. Проте в будь-якому випадку водію доведеться викласти як мінімум 680 гривень, адже мовиться про підстави, на яких евакуюють авто: вони описані в статті 265 із позначкою 4 КУпАП.

Читайте також: Паркування у Львові. Що змінилось та де найчастіше штрафують

«Наприклад, якщо автомобіль стоїть на газоні, то це не підстава для евакуації. Можна евакуювати той,що припаркований на пішохідному переході, перехресті, метрів 10 від перехрестя. За паркування під знаком «Зупинка заборонена» штраф становить 340 гривень. Евакуйовувати в такому випадку автомобіль немає підстав, якщо він, звісно, не перешкоджає дорожньому руху», – підкреслив інспектор.

Нагадаємо, що журналістка Tvoemisto.tv поспілкувалася з інспектором: як він визначає, який автомобіль потрібно евакуювати, хто має компенсувати вартість пошкодженої під час евакуації машини, скільки евакуаторів працює у місті та чи справді є такі авто, які вони не можуть забрати на штрафмайданчик. Детальніше читайте за посиланням.

______________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *