У Львові виставили на продаж ділянки землі на Сигівці та Старих Збоїщах

Загальна площа усіх ділянок-лотів, що продають під промисловість, становить понад 3 та 5 га.

У Львові виставили на продаж три ділянки у промзоні Сигнівка і одну на вулиці Нагірній. Аукціон відбудеться 14 березня цього року. Про це повідомляє департамент містобудування ЛМР. 

Зокрема, наступного тижня продаватимуть три ділянки під промисловість і ділянку площею 0,08 га на вул. Нагірній для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа усіх ділянок-лотів, що продають під промисловість, становить понад 3 та 5 га. Вони придатні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, що входять до складу підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Ділянки мають кадастрові номери та всі необхідні документи. Стартова ціна таких «промислових» лотів – від 30 млн грн за меншу площу, та понад 43 млн грн за 5 га землі.

Читайте також: ЄБРР інвестує 25 млн доларів в індустріальний парк у Львові

На Сигнівці уже є розвинена інфраструктура, водопровід і каналізація, діє електрична трансформаторна підстанція. Серед інших переваг – розташування (поруч є кільцева та магістральна дороги). На ділянках активно зводять нові і функціонують наявні виробничі об’єкти українських та закордонних інвесторів. Окрім цього, затверджений детальний план території та стратегія розвитку.

Щодо ділянки площею 0,08 га на вул. Нагірній, біля будинку №70, яку продають для будівництва і обслуговування житлового будинку, то її стартова ціна – майже 1,5 млн грн. 

Додамо, що Львівська область посідає друге місце в Україні за кількістю малих підприємств щодо кількості мешканців. Із початку війни їхній перелік стабільно зростає. Чимало підприємців релокують бізнес до Львова.

Нагадаємо, ЛМР продала понад 20 га землі під проєкт індустріального парку, який планували будувати ще в 2016-му році, однак Генпрокуратура порушила кримінальне провадження за фактом продажу, звинувативши міську владу в тому, що ціну було суттєво занижено. Проте на початку 2017 року в міській раді заявили, що не відмовляються від ідеї спорудження цього парку, а наприкінці 2018-го міський голова Андрій Садовий повідомив про повернення Львова до ідеї будівництва парку.

2019 року адвокати Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосили підозру у зловживанні владою Садовому. Потім з’ясувалося, що підозру також вручили начальнику міського управління земельних ресурсів Сергію Коровайнику. Справа стосувалася земельної ділянки, виділеної під Індустріальний парк у Львові, але, як виявилося, не належала місту. Зазначалося, що підозрювані завдали збитків громадянам і державі на суму 93,5 млн грн. САП просила заставу для Садового в розмірі 50 млн грн. У грудні 2019 року суд відпустив міського голову Львова під особисте зобов'язання і скасував заставу.

Наприкінці 2021 року компанія Dragon Capital розпочала будівництво першої черги індустріального парку М10 Lviv Industrial Park у мікрорайоні Рясне-2. На сьогодні вже заклали фундамент та на 70% змонтували каркас будівлі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *