У застосунок «Дія» повернули штрафи автофіксації

Оплату штрафів переводили на нові реквізити, тому деякий час сервіс не працював.

У застосунок «Дія» повернули штрафи автофіксації. Оплату штрафів переводили на нові реквізити, тому деякий час сервіс не працював. Про це повідомили у пресслужбі «Дії». 

«Якийсь час сервіс не працював, бо оплату штрафів переводили на нові реквізити. Це було потрібно, щоб кошти надходили в місцеві бюджети, а не на один рахунок, як раніше. Доопрацювання успішно завершено», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що у «Дію» підтягнуться всі штрафи за період, поки сервіс був недоступний.

Нагадаємо, на порталі «Дія» з'явилося оновлення – розділ «Моє будівництво» у кабінеті громадянина. Там можна подивитися коротку інформацію про документ, а також статус його розгляду органами будівельного контролю. ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *