14 березня Львів попрощається з трьома загиблими захисниками
У вівторок, 14 березня, Львів проведе в останню путь Володимира Рака, Миколу Горошка і Романа Кондрака, які загинули у бою з російськими окупантами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Володимира Рака та Миколу Горошка поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Романа Кондрака – у рідному селі Рясне-Руському.
Біографічні довідки воїнів
Володимир Рак (25.04.1993 – 31.01.2023) був уродженцем села Нова Скварява Львівської області. Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 м. Львова).
Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади.
У мирний час працював у поліції охорони, згодом працював у будівельній сфері за кордоном.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 125 окремої бригади територіальної оборони.
У Володимира Рака залишилися мама, дружина, двоє дітей, брат і сестра.
Микола Горошко (18.12.1983 – 08.03.2023) – уродженець села Куткір Львівської області. Навчався у Ліцеї №94 у Львові, а після закінчення 9 класу почав займатися будівельними роботами.
Згодом працював у ТзОВ «Барком», останнім часом займався ремонтами. Захоплювався футболом, рибальством, був винятково чуйною та доброю людиною.
Із початком повномасштабного вторгнення РФ добровольцем вступив до лав 77 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку.
У Миколи Горошка залишилися двоє доньок, мама, кохана дівчина, сестра, брат та племінники.
Роман Кондрак (18.09.1979 – 06.03.2023) був уродженцем села Рясне-Руське, що біля Львова. Навчався у тамтешньому ліцеї, згодом здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю «зварювальник».
Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Харківщині. У мирний час працював у ТзОВ «Віконт-II».
У 2014-2015 роках воював у зоні АТО у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Після повернення продовжив працювати у ТзОВ «Віконт-ІІ».
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Боронив державу на східному напрямку.
У Романа Кондрака залишилися мама, двоє братів та племінниці.