Британське відділення Silicon Valley Bank купують трохи більше ніж за 1 долар

HSBC погодився купити дочірню компанію збанкрутілого Silicon Valley Bank у Сполученому Королівстві за 1 фунт стерлінгів — трохи більше ніж 1 долар США.

Про це інформує The Washington Post, пише Dailylviv.com.

«Це придбання має чудовий стратегічний сенс для нашого бізнесу у Великій Британії», — заявив у понеділок виконавчий директор HSBC Ноель Квінн.

Британський уряд заявив, що вклади клієнтів будуть захищені «без підтримки платників податків».

«Відсьогодні клієнти SVB UK зможуть отримати доступ до своїх депозитів і банківських послуг у звичайному режимі», — йдеться в заяві.

Згідно з умовами угоди, британська дочірня компанія HSBC фінансуватиме придбання Silicon Valley Bank UK Limited, яке, як очікується, буде завершено негайно. Угода виключає всі активи та зобов’язання материнської компанії, SVB.

Угода у Великій Британії відбулася після того, як адміністрація Байдена вжила заходів для захисту клієнтів SVB від збитків, оголосивши в неділю ввечері, що вкладники отримають доступ до всіх своїх грошей у понеділок вранці, схваливши надзвичайне втручання, спрямоване на запобігання кризі у фінансовій системі.

Влада заявила, що також поширює захист на вкладників Signature Bank у Нью-Йорку, який державні регулятори закрили в неділю через поширення занепокоєння у фінансовому секторі.

США кажуть, що всі депозити в банках-банкрутах будуть доступні в понеділок.

Британський уряд, Банк Англії та британські фінансові регулятори впродовж кількох днів шукали покупця для британської дочірньої компанії SVB, щоб захистити технологічний сектор країни.

Британські стартапи особливо залежать від банку для фінансування, але опинилися в невизначеній ситуації після того, як регулятори США закрили SVB у п’ятницю, що стало другим за величиною крахом банку в історії США.

Джеремі Хант, міністр фінансів Великобританії, заявив , що уряд «терміново попрацював над виконанням» обіцянки «піклуватися» про сектор і клієнтів банку.

Банк Англії заявив, що схвалив продаж, щоб «стабілізувати SVBUK», забезпечити «безперервність банківських послуг», мінімізувати «зрив у технологічному секторі Великобританії» та зміцнити «довіру до фінансової системи».

НБУ назвав 15 найбільш стійких банків за алфавітним порядком

Банки намагатимуться залучити кошти клієнтів у депозити хоча б на тиждень, – фінансисти

Понад трильйон: банкіри пояснили приплив коштів українців у банки

Банкіри назвали свої найбільші помилки за рік війни

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *