Редиска «Азовсталь» та кабачок «Розвідник». Виробник «Насіння перемоги» вибачився за хайп та передав гроші United24

Виробник насіння вибачився за невдалий хайп із назвами сортів та перераховує увесь прибуток з цих партій до державного фонду United24.

Виробники лінійки продукції "Насіння перемоги", яка викликала резонанс у суспільстві своїми гучними назвами, пов'язаними з "Азовсталлю", "Примарою Києва", "Чорнобаївкою" та іншими символами українського опору, вибачилися перед покупцями. Засновник торгової марки "Насіння України", під якою продається "Насіння перемоги", Петро Таращенко запевнив, що ця серія є лімітованою і всі кошти від її продажу спрямовують на допомогу ЗСУ. Про це він написав у соцмережі.

«Хочу підкреслити, що це не комерційний проект в складі асортименту компанії, це окремий унікальний генератор прибутку на користь ЗСУ. Саме тому, для виділення проекту із загальної маси насіння, було вирішено використовувати не звичайні назви сортів, а ті які б асоціювались з національною ідеєю та підкреслювали благодійність проекту.

Наприклад, капуста «Паляниця»  назва яка підкреслює родючість нашої землі, або суміш жовто-блакитних айстр «Слава Україні»  які прославляють нашу Батьківщину, чи то Редиска «Два-три тижні»  це взагалі цитата Українського митця. Подібні назви використано виключно в благодійному проекті "НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ" і на звороті кожного пакету зазначені оригінальні назви насіння», – наголосив засновник компанії.

При цьому Таращенко вибачився перед покупцями, яких такі назви могли скривдити чи розсердити. Він визнав, зокрема, що користувачі мережі, які звинуватили компанію в тому, що використання назв «Азовсталь» та «Привид Києва» асоціюються з трагедією та паплюжать пам'ять Героїв.

«Мені шкода, що за своїми добрими намірами ми не зуміли всебічно проаналізувати весь спектр асоціацій, які можуть спричинити подібні назви. Але Бог свідок, цими назвами ми навпаки хотіли підкреслити героїчність вчинків і вже точно не хотіли завдати комусь болю або паплюжити пам'ять Героїв»,  підкреслив він.  

Увечері 10 березня на сторінці торгової марки з'явилася інформація про чергове перерахування допомоги ЗСУ на суму 24 тисячі гривень. Це прибуток від продажу насіння лімітованої серії. Як розповіли в компанії, це вже третій платіж з початку проєкту, і загальна сума перерахованого прибутку склала 72 000 грн. Окрім цього, у компанії вирішили не чекати остаточної інформації про отриманий прибуток і щотижня відправляти фіксовану суму, 24 тисячі, на потреби ЗСУ.

 

Фото: Високий замок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *