На Київщині відновили понад 11 тисяч пошкоджених об’єктів

У Київській області вже відновлено понад 11 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Повністю відновили понад 7 тисяч, частково – більш ніж 4 тисячі об’єктів. Про це Київська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.  

Найбільше відновлено об’єктів житлової інфраструктури. «Протягом всього часу вже відновили близько 9 700 багатоповерхових та приватних житлових будинків – більш ніж 5 900 повністю та майже 3 800 частково із забезпеченням життєдіяльності об’єктів», – йдеться у повідомленні.

Відновлення пошкоджених війною об’єктів на Київщині розпочалося з перших днів звільнення області від російських загарбників. За цей період найбільше робіт проведено у Макарівській, Іванківській, Великодимерській, Бучанській, Ірпінській та Гостомельській громадах. 

Також тривають роботи з відновлення закладів соціальної інфраструктури. Вже відновлено повністю та частково 180 закладів дошкільної та загальної середньої освіти, 95 закладів охорони здоров’я, 64 ЦНАПи та адміністративні будівлі. 

У КОВА відмічають, що відновлювати пристоличний регіон допомагають міжнародні партнери та благодійні фонди. На початку березня в Київській ОВА було презентовано Центр координації міжнародної допомоги і відновлення Київської області. Це регіональна платформа, що допоможе налаштувати та координувати процеси відбудови, аби охопити якомога більше об’єктів та домогосподарств. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *