На Львівщині почали встановлювати валідатори для Е-квитків

Перші 26 валідаторів вже встановлюють.

На Львівщині розпочали встановлювати валідатори для застосування Е-квитків. Перші 26 пристроїв вже встановлюють на маршрутах Рава-Руського напрямку.

Джерело: пресслужба ЛОВА

«Триватиме це декілька днів. Кожен валідатор матиме прив’язку до маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи на проїзд», – йдеться у повідомленні.

Після встановлення усіх 26 валідаторів, розпочнеться пілотний етап проєкту, в межах якого перевірятимуть обладнання та систему. Крім того, проведуть тестові платежі та виправлять несправності та зауваження, що виникатимуть в цей час. 

Читайте також: На якому етапі впровадження е-квитка у Львові і коли запрацює безготівкова оплата

Зазначимо, що Tvoemisto.tv з'ясовувало, хто впроваджуватиме електронний квиток на Львівщині. Після цього матеріалу компанія-інвестор відповіла на імовірний зв'язок з російським бізнесом. Зокрема, у компанії стверджують, що валідатори марки Vendotek, які імпортували через білоруського посередника, закупляли для того, аби вивчати. А обладнання для транспорту на Львівщини «Реноме-Смарт», що є технологічним партнером ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», закупляє у Китаю в форматі запчастин. Надалі тут його збирають та встановлюють. 

Нагадаємо, що вже з липня планують, що оплатити проїзд можна буде за допомогою банківської картки. В області відпрацьовуватимуть технологію, яка ще не є доволі поширеною в Україні, зазначає посадовець, – це Check-In/Check-Out.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *