У Львові судитимуть лікарку за смерть немовляти

Лікарка – акушер-гінеколог – не прийняла вчасного рішення щодо зміни тактики ведення пологів, що призвело до народження дитини у тяжкому стані, яка через три дні померла.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише Dailylviv.com.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 38-річної жінки за фактом невиконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього (ч. 2 ст. 140 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена, будучи лікуючим лікарем, здійснювала допологове амбулаторне обстеження та спостереження за вагітною жінкою, а також госпіталізувала її та приймала пологи.

Однак, всупереч вимог законодавства, наявні у вагітної підстави, що відносять її до групи акушерського та перинатального ризику, а також скарги останньої на погіршення відчуттів рухів плоду, не скерувала її у відділення патології вагітних.

Також, маючи усі наявні умови та можливості, не оцінила зміну стану плоду, при проведенні відповідного дослідження та гінекологічного огляду. Так і під час госпіталізації вагітної та ведення у неї пологів, не діагностувала та не встановила наявний діагноз.

Як наслідок, лікар-акушер-гінеколог не прийняла вчасного рішення щодо зміни тактики ведення пологів, що призвело до народження дитини у тяжкому стані.

Внаслідок чого у квітні 2021 року, через три дні після народження, немовля померло.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУ НП у Львівській області.

Суд у Львові визнав акушера винним у смерті немовляти

Слідчі передали до суду справу про загибель у Львові немовляти

На Львівщині вперше засудили за лікарську недбалість акушера-гінеколога

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *