На будівлі Личаківської адміністрації у Львові планують встановити сонячні панелі

Цей зимовий період перебої з електропостачанням в адміністрації пережили завдяки генераторам.

У Львові планують встановити сонячні панелі та акумулятори на будівлі Личаківської районної адміністрації. Про це у програмі Tvoemisto.tv «Тема тижня» повідомив очільник Личаківської РА Орест Тимчишин.

«Ми працюємо над тим, щоби облаштувати акумулятори та сонячні панелі на самій будівлі районної адміністрації, оскільки цей зимовий період перебої з електропостачанням ми переживали завдяки генераторам. Надалі плануємо облаштувати на покрівлі сонячні панелі та акумулятори», – каже він.

Читайте також: Як налагодити трафік у Львові, попри блекаути

Водночас наразі невідомо, де ще в районі можуть їх встановлювати протягом року.

Нагадаємо, що у Львові п'ятьох голів районних адміністрацій перевели в інші райони міста. Натомість голова Личаківської районної адміністрації Орест Тимчишин залишається на своїй посаді. Також додамо, що із коштів бюджету розвитку бюджету Львівської територіальної громади понад 183 млн гривень виділили на районні адміністрації міста.    Фото ілюстративне ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *