Неподалік площі Соборної у Львові змінять організацію дорожнього руху

На парній стороні кількість місць для паркування збільшиться на 5 машиномісць.

Із четверга, 23 березня, на вул. Богомольця у Львові змінять організацію дорожнього руху. Зокрема, зміниться смуга, якою рухається транспорт, але не напрямок руху. Також місця для паркування перемістять з непарної на парну сторону вул. Богомольця. 

Джерело: управління вуличної інфраструктури ЛМР

«На парній стороні кількість місць для паркування зросте на 5 машиномісць, бо тут є можливість залишати автівки вздовж всієї вулиці. Із протилежного боку є заїзди в двори, і за правилами паркуватися впритул до цих заїздів не можна», – пояснює керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Читайте також: Коли відкриють вулицю Шевченка та скільки дерев зрізали під час реконструкції

Зазначимо, рух на цій вулиці – односторонній, транспорт рухається з вул. Костя Левицького у напрямку вул. Івана Франка. Інша смуга відведена під безоплатне паркування. Так, львівських водіїв закликають зважати на зміну організації руху і з 23 березня паркувати авто за новою схемою.

Нагадаємо, що з січня 2023 року у Львові заборонили паркування на правому боці вулиці Богомольця, що є бічної до вул. Івана Франка. Для цього там облаштують відповідний знак – 3.34 (зупинку заборонено).

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *