Пальне в Україні дешевшає. Скільки коштує бензин і дизель

Середня ціна коливається в межах 47,33 грн/л – 49,18 грн/л.

В Україні поступово знижуються роздрібні ціни на пальне. З 15 по 16 березня дизпаливо у середньому здешевшало на 36 копійок до 48,35 грн/л. Про це повідомили Еnkorr, посилаючись на дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

Мережі Shell, Socar, KLO, UPG, «Укр-Петроль» та Ovis знизили вартість дизельного пального на 1 грн/л, мережа «Маркет» – на 2 грн/л. «Укрнафта», Chipo, Mango, ZOG та «БРСМ-Нафта» зменшили вартість дизпального на 50-85 коп./л. Також ціна бензину впала на 1 грн/л на станціях KLO, BVS і «Маркет».

Читайте також: Пальне на АЗС дешевшає. Які причини

Нагадаємо, що на автозаправних станціях також утримується тенденція до здешевшання скрапленого газу: середня ціна на нього із 6 по 7 березня зменшилась на 0,20 грн/л – до 23,30 грн/л.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *