Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину.

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна та уповноваженої з прав дитини рф львової-бєлової. Про це повідомив Генеральний прокурор України Андрій Костін.

Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину. Йдеться про примусове незаконне переміщення українських дітей.

«Це означає, що за межами росії путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Світ отримав сигнал, що російський режим є злочинним і його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності»,– зазначив Генпрокурор.

Читайте також: «Союзницькі війська» у білорусі не є серйозною загрозою, – розвідка

Він зазначив, що у провадженнях, в яких Офіс Генпрокурора здійснює процесуальне керівництво, зафіксовано депортацію понад 16 тисяч дітей з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Але реальна цифра може бути значно більшою.

Нагадаємо, що 3 березня президент України Володимир Зеленський під час візиту до Львова зутрівся із генеральними прокурорами з держав-партнерів та міжнародних інституцій.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *